Pradžia » Parduotuvė » 580W Das Solar N-Type saulės moduliai (18 vnt.) ir Solis S5-GR3P10K antžeminė cinkuota konstrukcija(10,44 kW SE)
580W Das Solar N-Type saulės moduliai (18 vnt.) ir Solis S5-GR3P10K antžeminė cinkuota konstrukcija(10,44 kW SE)
Inverterio tipas
Trifazis
Inverterio galia
10 kW
Inverterio matmenys
310 x 563 x 219 mm
Inverterio svoris
17,8 kg
MPPT sk.
2
Saulės modulio tipas
Monokristalinis
Svoris
31,3 kg
Išmatavimai
2278x1134x30mm
Galia
580 W
Kilmės šalis
Italija
Kinija
Vietnamas
19 klientų domisi šia preke
Produkto kodas: 505wDasSolar20-Solis10tr/bit-1 Kategorija:
Aprašymas
TECHNINIAI PARAMETRAI
Komplektas antžeminei elektrinei - Das Solar 580W moduliai 18 vnt.+inverteris Solis 10kW+antžeminė cinkuota konstrukcija.
Į kainą neįskaičiuota DC kabeliai ir AC dalis. Kaina pateikta su pristatymu.
580 W Das Solar N-Type  saulės modulių charakteristika:
  • Atsparumo klasė: IP68
  • Maksimali galia: 580 W (0~+5 W)
  • Priekinis stiklas: 2 mm
  • Galinis stiklas: 2 mm
  • Didžiausia sistemos įtampa: DC 1500V
  • Darbinės temperatūros: -40 – +85 ⁰C
  • Sniego/vėjo apkrova: 5400 Pa/2400 Pa
  • Modulio matmenys: 2278x1134x30 mm
  • Svoris: 31.3 kg
  • Efektyvumo garantija: 30 metų
  • Efektyvumas po 30 metų- 87,4%
  • Sidabrinis anoduotas aliuminio rėmas
Solis S5-GR3P10K (10 kW galios) charakteristika
  • Matmenys (plotis x aukštis x gylis): 310 x 563 x 219 mm
  • Svoris: 17,8 kg
  • Maksimalus efektyvumas: 98,5 %
  • Maksimali saulės generuojama galia: 15 kW
  • Maksimali įvesties įtampa: 1100 V
  • MPPT įtampos diapazonas: 160–1000 V
  • Maksimali įvesties srovė: 16 A / 16 A
  • Maksimali trumpojo sujungimo srovė: 20 A / 20 A
  • MPPT sk./ maks. įvesties grupių skaičius: 2 / 2.
  • Nominalus tinklo dažnis: 50 Hz / 60 Hz